G&G Pushcast (2.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Content types
ru: Типы материалов

en: API Key
ru: Ключ API

en: About
ru: Информация

en: Log messages
ru: Сообщения в журнал

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Clear log
ru: Очистить журнал
