G&G Pushcast (2.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: API Key
sk: API Kľúč

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby

en: Clear log
sk: Vymazať správy
