G&G Pushcast (2.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
