G&G Pushcast (2.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
