G&G Pushcast (2.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: API Key
sv: API-nyckel

en: About
sv: Om

en: Log messages
sv: Loggmeddelanden

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Clear log
sv: Rensa logg
