G&G Pushcast (2.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: About
uk: Про модуль

en: Log messages
uk: Повідомлення в журнал

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Push
uk: Штовхання

en: Clear log
uk: Очистити журнал
