G&G Pushcast (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Clear log
vi: Dọn dẹp nhật ký
