Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Reset
af: Herstel

en: Back
af: Terug

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
