Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Cancel
bg: Отмени

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Back
bg: Назад

en: Updated
bg: Обновено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
