Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
