Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Reset
is: Endursetja

en: Depth
is: Dýpt

en: Back
is: Til baka

en: Updated
is: Uppfært

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
