Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Cancel
mr: रद्द

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Depth
mr: खोल

en: Back
mr: मागे

en: Updated
mr: सुधारित

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
