Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
