Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
