Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Save
ast: Guardar

en: Updated
ast: Anováu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
