Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Depth
bs: Dubina

en: Save
bs: Sačuvaj

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: No name
bs: Bez imena
