Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Reset
fi: Palauta

en: Depth
fi: Syvyys

en: Save
fi: Tallenna

en: Updated
fi: Päivitetty

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Subgroup
fi: Aliryhmä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Subgroups
fi: Aliryhmät

en: No name
fi: Ei nimeä

en: Delete relation
fi: Hylkää suhde

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Group type
fi: Ryhmän tyyppi

en: Master
fi: Isäntä

en: Create @type
fi: Luo @type
