Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Groups
fr: Groupes

en: Group
fr: Groupe

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Depth
fr: Profondeur

en: Save
fr: Enregistrer

en: Updated
fr: Mis à jour

en: All
fr: Tout

en: Subgroup
fr: Sous-groupe

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Subgroups
fr: Sous-groupes

en: Offset
fr: Décalage

en: No name
fr: Aucun nom

en: Delete relation
fr: Supprimer la relation

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Group type
fr: Type de groupe

en: Master
fr: Principal

en: Create @type
fr: Créer @type

en: Edit relation
fr: Modifier la relation

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
fr: Ce champ a été désactivé par le plugin pour garantir la fonctionnalité attendue.

en: View relation link
fr: Voir le lien de relation
