Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Depth
hi: गहराई

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
