Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Depth
hu: Mélység

en: Save
hu: Mentés

en: Updated
hu: Frissítve

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Subgroups
hu: Alcsoportok

en: Offset
hu: Eltolás

en: No name
hu: Nincs név

en: Delete relation
hu: Kapcsolat törlése

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Group type
hu: Csoporttípus

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Create @type
hu: @type létrehozása

en: Edit relation
hu: Kapcsolat szerkesztése

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: View relation link
hu: Kapcsolat megtekintéséhez hivatkozás

en: Link to Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalomra

en: Link to edit Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom szerkesztéséhez

en: Link to delete Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom törléséhez

en: view relation
hu: kapcsolat megtekintése
