Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: All
bn: সমস্ত
