Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Save
cy: Cadw

en: Updated
cy: Newidwyd

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: No name
cy: Dim enw

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
