Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Depth
el: Βάθος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: No name
el: Χωρίς όνομα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
