Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: - None -
mg: - Tsy misy -
