Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Depth
oc: Prigondor

en: Save
oc: Enregistrar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: No name
oc: Aucun nom

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
