Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Save
os: Ныффысс
