Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Save
sq: Ruaj

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe
