Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Depth
te: లోతు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
