Subgroup (Graph) (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Reset
it: Ripristina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Depth
it: Profondità

en: Save
it: Salva

en: Updated
it: Aggiornato

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: No name
it: Nessun nome

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Group type
it: Tipi di gruppo

en: Master
it: Principale
