Subgroup (Graph) (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Groups
kk: Группалар

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Save
kk: Сақтау

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет
