Subgroup (Graph) (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Groups
id: Grup-grup

en: Group
id: Grup

en: Cancel
id: Batal

en: Depth
id: Kedalaman

en: Back
id: Kembali

en: Updated
id: Diperbaharui

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: No name
id: Tanpa nama

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
