Subgroup (Graph) (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Depth
jv: Jerone

en: Updated
jv: Wis anyar

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
