Subgroup (Graph) (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Depth
lv: Dziļums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Create @type
lv: Izveidot saturu: @type
