Subgroup (Graph) (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Group
ps: ګروپ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: No name
ps: نوم نشته

en: - All -
ps: - ټول -
