Subgroup (Graph) (2.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Groups
se: Joavkkut

en: Cancel
se: Hilggo

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
