Subgroup (Graph) (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran
