Subgroup (Graph) (2.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
