Subgroup (Graph) (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Cancel
et: Tühista

en: Reset
et: Tühista

en: Depth
et: Sügavus

en: Back
et: Tagasi

en: Updated
et: Uuendatud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
