Subgroup (Graph) (2.0.0-beta2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Group
fil: Grupo

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Back
fil: Bumalik

en: Updated
fil: Nabago

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina
