Subgroup (Graph) (2.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Cancel
he: ביטול

en: Reset
he: איתחול

en: Depth
he: עומק

en: Back
he: אחורה

en: Updated
he: עודכן

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Subgroup
he: תת קבוצה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: No name
he: ללא שם

en: Delete relation
he: מחיקת יחס

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Group type
he: סוג קבוצה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Create @type
he: יצירת @type

en: Create %type in %label
he: יצירת %type ב%label
