Subgroup (Graph) (2.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Reset
hr: Poništi

en: Depth
hr: Dubina

en: Back
hr: Natrag

en: Updated
hr: Osvježeno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
