Subgroup (Graph) (2.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Back
sk: Späť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: No name
sk: Bez názvu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Create @type
sk: Vytvoriť @type
