Subgroup (Graph) (2.0.0-rc2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
