Subgroup (Graph) (2.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Depth
lt: Gylis

en: Back
lt: Atgal

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
