Subgroup (Graph) (2.0.0-rc2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Back
vi: Trở lại

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: No name
vi: Không tên

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
