Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Depth
ar: العمق

en: Back
ar: رجوع

en: Updated
ar: التحديث

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: No name
ar: لا يوجد اسم

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
