Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Reset
be: Скінуць

en: Depth
be: Глыбіня

en: Back
be: Назад

en: Updated
be: Абноўлена

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
