Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Group type
my: အုပ်စုအမျိုးအစား
