Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عمل ها

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Cancel
fa: لغو

en: Reset
fa: اعاده

en: Depth
fa: عمق

en: Back
fa: بازگشت

en: Updated
fa: به‌روز

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: No name
fa: بدون نام

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
