Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Depth
cs: Hloubka

en: Back
cs: Zpět

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: No name
cs: Beze jména

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
